Kara Kutu – Black Box

Puan Verin
Film Özeti

Kara Kutu – Black Box; Yeni bir uçak Dubai’den Fransa’ya yaptığı bir uçuş esnasında kaza geçirir ve Alp’lerde içindeki 300 yolcusu ve mürettebatı ile birlikte düşer.

Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Yann Gozlan

Film Oyuncuları

Pierre Niney, Lou de Laage, André Dussollier, Olivier Rabourdin, Mamoudou Athie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yeni bir uçak Dubai’den Fransa’ya yaptığı bir uçuş esnasında kaza geçirir ve Alp’lerde içindeki 300 yolcusu ve mürettebatı ile birlikte düşer. Kaza alanına uzman ekipler gönderilir, kazanın olası nedenleri araştırılmaya başlanır. Uçağın kara kutusu hiç hasar görmemiş bir şekilde bulunur ve incelemeye alınır. Genç ve yetenekli bir analist kazanın arkasındaki sebepleri analiz etmek için kara kutuyu incelemeye başlar. Başlangıçta her şeyin normal olduğunu düşünür ama bir gariplik vardır. Uçağın kara kutusu ile oynandığını düşünmeye başlar ve olayları araştırmaya başladıkça kazanın ardında garip olaylar olduğunu anlamaya başlar. Ancak kazayı incelemesi bazı insanlar tarafından istenmemektedir ve genç analist büyük bir tehlike altındadır.

Fragman

Kara Kutu – Black Box, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın