Kara Kutu

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kara Kutu, yeni bir uçak Dubai’den Fransa’ya yaptığı bir uçuş esnasında kaza geçirir ve Alp’lerde içindeki 300 yolcusu ve mürettebatı ile birlikte düşer.

Orjinal Adı

Boîte Noire, Black Box

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Yann Gozlan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Pierre Niney, Lou de Laage, André Dussollier, Olivier Rabourdin, Mamoudou Athie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kara Kutu, yeni bir uçak Dubai’den Fransa’ya yaptığı bir uçuş esnasında kaza geçirir ve Alp’lerde içindeki 300 yolcusu ve mürettebatı ile birlikte düşer. Kaza alanına uzman ekipler gönderilir, kazanın olası nedenleri araştırılmaya başlanır. Uçağın kara kutusu hiç hasar görmemiş bir şekilde bulunur ve incelemeye alınır. Genç ve yetenekli bir analist kazanın arkasındaki sebepleri analiz etmek için kara kutuyu incelemeye başlar. Başlangıçta her şeyin normal olduğunu düşünür ama bir gariplik vardır. Uçağın kara kutusu ile oynandığını düşünmeye başlar ve olayları araştırmaya başladıkça kazanın ardında garip olaylar olduğunu anlamaya başlar. Ancak kazayı incelemesi bazı insanlar tarafından istenmemektedir ve genç analist büyük bir tehlike altındadır.

Fragman

Kara Kutu, Boîte Noire, Black Box, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle