Kara Neme: Gelin Deresi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kara Neme: Gelin Deresi, Semih, 1 milyona yakın takipçisi olan bir sosyal medya kanalının sahibidir. Bu kanal için içerikler üretmektedir.

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kemal Danacı

Film Oyuncuları Kimdir ?

Halil Balıkçı, Sanaz Zahraei, Kyamran Aliyev, İrem Büğrüoğlu, Erol Sertel

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kara Neme: Gelin Deresi, Semih, 1 milyona yakın takipçisi olan bir sosyal medya kanalının sahibidir. Bu kanal için içerikler üretmektedir. Hafta sonu güzel bir kamp yapmak üzere eşi Burcu ile bir kamp yapmayı planlamaktadır. Takipçi sayısını 1 milyona ulaştırmak için de kampta yaşanan her anı paylaşmak için hazırlık yapar.

Yapacakları bu kamp tatiline yakın arkadaşları olan ve henüz yeni evlenen Merve ve Ayhan’ı da davet ederler. Bu arada Burcu’nun doğum günüdür. Semih aynı zamanda ona bir de sürpriz yapmak istemektedir. Yalnız bu ekibin farkında olmadıkları korkunç bir durum vardır. Yeni taşındıkları evde lanet vardır ve bu lanet onları kampta da takip etmektedir.

Güzel bir kamp yapmak, eğlenmek isteyen bu arkadaş gurubunun tatili oldukça eğlenceli başlar. Fakat ilerleyen zamanda yaşayacakları para normal olaylar tatillerini bir kabusa çevirecektir.

Fragman

Kara Neme: Gelin Deresi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle