Kara Noel

Puan Verin
Film Özeti

Kara Noel, Hawthorne Koleji güz dönemi sona ermiştir ve bunu bir parti ile kutlamaya karar veren Riley, Marty, Kris ve Jesse hazırlıklara başlarlar.

Orjinal Adı

Black Christmas

Film Türü

Korku, Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni

Sophia Takal

Film Oyuncuları

Cary Elwes, Imogen Poots, Brittany O’Grady, Aleyse Shannon, Lily Donoghue

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

3.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kara Noel, Hawthorne Koleji güz dönemi sona ermiştir ve bunu bir parti ile kutlamaya karar veren Riley, Marty, Kris ve Jesse hazırlıklara başlarlar. Önceden hesap edemedikleri bir durum ile karşı karşıya geleceklerdir. Okulda ölümü kovalayan bir seri katil dolaşmaktadır. Bu katil siyah bir maske takmaktadır ve okuldaki kızları teker teker avlamaya başlar. Okulda her genç kızın ortadan kaybolması sonrasında panik havası daha artmaktadır. Riley ve arkadaşları da bu olaylardan etkilenmektedir. Yaşanan bu olaylar kızlar arasında tedirginliğe yol açmıştır ve artık kimse kimseye güvenememektedir. Kızlar katilin sonunda kendilerine ulaşacağını bildiğinden oturup katilin gelişini beklemek yerine harekete geçmeyi seçerler. Çaresiz bir şekilde ölümü beklemek yerine karşılık vermeye karar verirler.
Katilin de bu kızlardan öğreneceği çok şey bulunmaktadır. Bu ölümlere son vermenin tek yolu öğrencilerin seferber olup ellerinden geleni artlarına koymamalarıdır.

Fragman

Kara Noel, Black Christmas, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın