Kara Yengeç

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kara Yengeç, tüm dünya büyük bir savaş neticesinde paramparça olmuş, altı asker bu savaşın belki de son bulması için gereken hamle için özel olarak görevlendirilmiştir.

Orjinal Adı

Black Crab

Film Türü Nedir ?

Macera, Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Adam Berg

Film Oyuncuları Kimdir ?

Noomi Rapace, Aliette Opheim, David Dencik, Jakob Oftebro, Ardalan Esmaili

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Mart 2022

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Black Crab, tüm dünya büyük bir savaş neticesinde paramparça olmuş, altı asker bu savaşın belki de son bulması için gereken hamle için özel olarak görevlendirilmiştir. Bu gizli görev onları çok zorlu ve tehlikeli bir yolculuğu tamamlamalarına bağlıdır. Savaşın son bulmasına vesile olacak bir paketin teslim alınması için çıktıkları bu yolculukta ki tüm tehlikeleri atlatmak zorundadır. Donmuş denizi aşarak çıktıkları bu uzun yolculukta ki görevlerini tamamlamaları askerleri çok tehlikeli bir görev ile karşı karşıyadırlar. Düşman bölgesine varan askerler bu bölgede güvenebilecekleri biri olum olmadığını araştırmaya başlarlar. Asker olmadan önce hız patenciliği yapan Caroline’ e bu gizli görev de çok büyük rol düşmektedir.

Fragman

Kara Yengeç, Black Crab, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın