Karabasan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Karabasan – Wake Up, Genç bir kız bir gece ansızın uykusundan uyanır ve sonra aile üyelerini teker teker uykularında iken öldürür.

Orjinal Adı

Wake Up

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Joe W Nowland

Film Oyuncuları Kimdir ?

Scott Broughton, Kelly Frances Fischer, Lauretta Compton, Tatiana Warden

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

3.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karabasan – Wake Up, Genç bir kız bir gece ansızın uykusundan uyanır ve sonra aile üyelerini teker teker uykularında iken öldürür. Bu cinayetlerin genç kız tarafından neden işlendiği bir sırdır ve kızın tuttuğu günlükten ipuçları elde edilmeye çalışılır. Bir psikiyatri doktoru, genç kız tarafından tutulan günlüğü incelemeye başlar. Kız günlüğünde kabuslar gördüğünden bahsetmektedir. Günlüğünde bu günlüğü okuyanın sonsuza dek lanetleneceği de yazmaktadır. Psikiyatri doktoru genç kızın günlüğünü okumaya devam ettikçe bir şeyler görmeye ve objektifliğini kaybetmeye başlar. Genç kızın başına gelenler şimdi doktorun başına gelmektedir. Uykusuzluk ve kafasının sürekli olarak karışması bunlardan sadece bazılarıdır.

Genç bir kız sürekli kabuslar görmektedir ve bir gece tüm aile üyelerini uykularında öldürür. Kızın bu cinayetleri neden işlediği bilinmemektedir ve aydınlatılması gereken bir unsurdur. Bu nedenle genç kızın tutmakta olduğu günlüğün uzman bir kişi tarafından incelenmesi ve bir rapor oluşturulması gerekmektedir. Bir psikiyatri doktoru genç kızın tuttuğu günlüğü inceleyerek kızın ruhsal durumunu ve cinayetlerin nedenini aydınlatmakla görevlendirilir. Doktor genç kızın günlüğünde bu günlüğü okuyanın sonsuza dek lanetleneceğine dair bir yazı okur. Günlüğü okumaya devam ettikçe de genç kızın yaşadığı kabusları kendisi de görmeye başlayacaktır.

Fragman

Karabasan, Wake Up, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın