Karanlığın İçinden

Puan Verin

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Karanlığın İçinden filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Karanlığın İçinden filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Karanlığın İçinden filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Film Özeti Nedir ?

Karanlığın İçinden, psişik güçlere sahip biri aile üyelerinin kaybolmasının ardındaki sır perdesini aralamak için harekete geçer.

Orjinal Adı

The Dark Within

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

David Ryan Keith

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kendra Carelli, Paul Flannery, Mark Wood

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Eylül 2020

IMDb Puanı

3.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karanlığın İçinden, psişik güçlere sahip biri aile üyelerinin kaybolmasının ardındaki sır perdesini aralamak için harekete geçer. Bu olayları çözmek için de her şeyin başladığını düşündüğü yere gider.

Ailesinin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği öğrenmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Marcus, hayatı boyunca ailesinin aniden ortadan kaybolup, muhtemelen ölmüş olabileceği gerçeğinin etkisinden çıkamaz. Yaşanan trajedinin ardındaki gerçekleri öğrenmek isteyen Marcus, bunun için ormanda bulunan ebeveynlerine ait olan kulübeye gitmeye karar verir. Marcus burada korkunç deneyler, tehlikeli insanlar ve hayal edebileceğinden çok daha kötü durumlarla karşı karşıya kalır.

Fragman

Karanlığın İçinden, The Dark Within, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın