Karanlık Kız

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Karanlık Kız, tek başına herşeyden uzaklaşıp tatil yapıp kafa dinlemek isteyen genç kadın garip bir dostluk ile hayatı farklı bir yola girer.

Orjinal Adı

The Lost Daughter

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Maggie Gyllenhaal

Film Oyuncuları Kimdir ?

Olivia Colman, Dakota Johnson, Jessie Buckley, Peter Sarsgaard, Paul Mescal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Aralık 2021

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karanlık Kız, tek başına herşeyden uzaklaşıp tatil yapıp kafa dinlemek isteyen genç kadın garip bir dostluk ile hayatı farklı bir yola girer. Tatil de genç bir anne ile tanışan Leda, bu dostluktan oluşan olaylar geçmişi ile yüzleşmesine neden olur. İngilizce öğretmeni olan Leda, tüm hayatını işine ve çocuklarına adamış nerdeyse kendi varlığını unutmuş bekar bir annedir. Çocukları babalarına gitmesi ile Leda kendisini boşlukta hisseder ve bir değişiklik yapmak ister hayatında. Güney İtalya’da küçük bir sahil kasabasına kısa da olsa bir tatil kaçamağı yapmak için yola çıkar. Tatile başlamasıyla ilk birkaç gün oldukça rahatlatıcı ve keyifli zaman geçirmiştir. Ancak bir süre sonra tanıştığı garip bir aile Leda’ nın geçmişi ile yüzleşmesine neden olur.

Fragman

Karanlık Kız, The Lost Daughter, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle