Karanlık Lanet

Puan Verin
Film Özeti

Karanlık Lanet – The Dark, kimsenin sağ çıkmayı başaramadığı ormanlık bir alanda meydanda gelen olayları konu alıyor.

Orjinal Adı

The Dark

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Justin P. Lange

Film Oyuncuları

Nadia Alexander, Toby Nichols, Karl Markovics, Sarah Murphy-Dyson, Dan Beirne

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

The Dark – Karanlık Lanet, kimsenin sağ çıkmayı başaramadığı ormanlık bir alanda meydanda gelen olayları konu alıyor. Film, doğa içinde bulunan küçük bir kasabada geçiyor. Kasabada, içine giren hiç kimsenin sağ olarak kurtulamadığı ormanlık bir bölge mevcuttur. Dolaşan rivayetlere göre, Şeytanın İni olarak adlandırılan bu bölgede, yıllar önce vahşice katledilmiş bir genç kızın ruhu tutsak kalmıştır. Ormana adım atan herkesi acımasızca avlamaktadır. Günün birinde, bir arabanın bagajına hapsolmuş ve gözleri kör edilmiş bir kız bulan genç kız, bir ilke imza atarak çocuğun hayatını bağışlamaya karar verir.

Akla hayale gelmeyecek işkencelere ve her türlü istismara maruz kalan bu iki gencin arasında yakınlık oluşur ve birbirlerine yoldaş olurlar. Tünelin ucunda ışık her ne kadar görünse de, yolun cesetlerle kaplanması an meselesidir. Çok geçmeden karanlık bir geçmişe sahip olan bir adam, Şeytanın İni’ne girer ve, dayanılmaz acılar çekmiş iki ruh birlik olup harekete geçer.

Fragman

Karanlık Lanet, The Dark, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın