Karanlık Sular

7.4/10 - (104 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Karanlık Sular – Dark Waters, Oldukça başarılı bir avukat olan Robert Bilott, yeni bir dava almıştır ve bu dava toplum genelini yakından ilgilendiren bir davadır.

Orjinal Adı

Dark Waters

Film Türü Nedir ?

Dram, Tarihi, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Todd Haynes

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mark Ruffalo, Anne Hathaway, William Jackson Harper, Bill Pullman, Tim Robbins

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karanlık Sular – Dark Waters, Oldukça başarılı bir avukat olan Robert Bilott, yeni bir dava almıştır ve bu dava toplum genelini yakından ilgilendiren bir davadır. Başarılı avukatın aldığı bu davada sebebi açıklanamayan ölüm vakaları giderek artış göstermektedir. Bu ölüm vakalarının peşine düşen Robert, ölümlerin arkasında dünyanın en ünlü şirketlerinden birisinin olduğu bilgisine ulaşır. Olayı derinlemesine araştırmayı ve incelemeyi düşünen Robert, bu şirket ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için adım attığında mesleğini ve ailesini de büyük bir tehlikeye atacaktır.

İşinde oldukça başarılı olan Avukat Robert Bilott, kimya şirketlerinin avukatlığını yapmaktadır. Günün birinde küçük bir kasabada kendisinden yarım isteyen bir adamı dinlediğinde kasabada şüpheli bir şekilde insan ve hayvan ölümlerinin olduğunu görür. Bu durumu araştırmaya karar veren Robert, ölümlerin arkasında dünyaca ünlü bir şirketin bulunduğunu yaptığı araştırmalar sonucunda öğrenir. Hem kariyerini hem de ailesini tehlikeye atmak pahasına bu dev şirket ile ilgili gerçeklerin peşinde koşmaya başlar.

Fragman

Karanlık Sular, Dark Waters, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın