Karanlıktaki Çığlık

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Karanlıktaki Çığlık, kendini Ludovico 122 olarak tanıtan genç bir Youtuber en büyük isteklerinden biri de Dark Web’in derinliklerine erişebilmektir.

Orjinal Adı

Dark Web: Descent Into Hell

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Diego Savignano

Film Oyuncuları Kimdir ?

Lucas Sarquiz, Jimena Frontera, Chucho Fernández, Clara Kovacic

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Eylül 2021

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karanlıktaki Çığlık, kendini Ludovico 122 olarak tanıtan genç bir Youtuber en büyük isteklerinden biri de Dark Web’in derinliklerine erişebilmektir. Dark Web’in sekizinci derinliğine ulaşmaya çalışırken deneyimlerini de kayıt altına alarak takipçileri ile paylaşmaktadır. İnternetin bu derin ve karanlık yüzüne inerken hayatını kökten değiştirecek olayların kendisini beklediğinden de habersizdir. Hatırlaması gereken en önemli şeylerden birisi deep webde derinlere indikçe güvenmemesi gereken hiçbir dosya veya videoyu indirmemesi gerektiğidir. Deep web’in derinliklerinde arama motorlarında görünmeyen ve herkesin ulaşamadığı çok fazla bilgi bulunmaktadır.

Fragman

Karanlıktaki Çığlık, Dark Web: Descent Into Hell, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle