Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu

3/10 - (15 {Puan})
Film Özeti

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un sandığındaki akıllara zarar tuzaktan kurtararak özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ve Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak yapmak zorunda kalır.

Film Türü

Fantastik

Film Yönetmeni

Gore Verbinski

Film Oyuncuları

Tom Hollander, Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom, Geoffrey Rush

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Mayıs 2007

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un sandığındaki akıllara zarar tuzaktan kurtararak özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ve Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak yapmak zorunda kalır. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında bulunan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi Uçan Hollandalı, dünyanın bütün denizlerinde terör estirmektedir. İhanet, vefasızlık ve dönekliğin eksik olmadığı vahşi denizlerde yelken açan kahramanlarımızın yolu egzotik bir ülke olan Singapur’a düşer. Burada sevimli ama kurnaz Çinli korsan Sao Feng ile tanışırlar. Dünyanın Sonu olarak adlandırılan uzak doğu okyanuslarındaki bu son savaşta terazinin dengeleri ortada görünmektedir. Korsanların her biri yalnızca kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak, aynı zamanda özgürlük aşkıyla korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.

Fragman

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, Pirates of the Caribbean: The Curse of The Black Pearl, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın