Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı

Puan Verin
Film Özeti

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, usta birer kılıç savaşçısı olan korsanların dünyasına konuk oluyoruz.

Orjinal Adı

Pirates of the Caribbean: Dead Mans Chest

Film Türü

Komedi, Fantastik

Film Yönetmeni

Gore Verbinski

Film Oyuncuları

Tom Hollander, Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Temmuz 2006

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, usta birer kılıç savaşçısı olan korsanların dünyasına konuk oluyoruz. Kaptan Jack Sparrrow’a, Uçan Hollandalı’nın kaptanı Davy Jones’a kan borcu olduğu konusunda kesin bir hatırlatma yapılır. Davy Jones, cehennemden çıkıp gelmiş mürettebatı ile donattığı bir hayalet geminin kaptanıdır. Jack, borcunu zamanında ödeyemezse, Davy’nin kölesi olarak yaşamaya mahkum olacaktır. Jack Sparrow’un içinden çıkamayacağı durum pek görülmediği üzere mutlaka bir çare bulacaktır. Ölü Adamın Sandığı’na sahip olan kişinin, Davy Jones’u da kontrol altında tutabileceğini öğrenince durum karmakarışık bir hale bürünecektir.

Bu tür serilerden alışık olduğumuz üzere, çok daha fazlasını vaat eden devam filmi Ölü Adamın Sandığı beklentileri tamamıyla karşılıyor. İlk filmle akıllarda yer eden tüm karakterlerin bir şekilde arz-ı endam ettiği filmde; daha çok aksiyon, daha çok komedi, daha çok karakter/yaratık ve dolayısıyla daha çok efekt var. Will Turner ve Elizabeth özgürlüklerinin peşinde, Kaptan Jack Sparrow, yine borcunu ödemenin ve üzerindeki lanetten kurtulmanın peşinde, kimi ganimet kimi intikam alma, ama sonuçta herkes bir sandığın içindekinin peşinde. Öyle bir şey var ki bu sandığın içinde, onu ele geçiren dünyanın bütün denizlerine hakim olabilecek.

Fragman

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, Pirates of the Caribbean: Dead Mans Chest, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın