Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

Puan Verin
Film Özeti

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, Jack Sparrow, yelken açtığı denizlerde yaklaşmakta olan uğursuz rüzgarları hisseder.

Orjinal Adı

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Film Türü

Macera, Komedi, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni

Espen Sandberg, Joachim Rønning

Film Oyuncuları

Johnny Depp, Brenton Thwaites, Orlando Bloom, Javier Bardem, Kaya Scodelario

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Mayıs 2017

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, Jack Sparrow, yelken açtığı denizlerde yaklaşmakta olan uğursuz rüzgarları hisseder. Acımasız Kaptan Salazar’ın öncülüğündeki ölümcül hayalet korsanlar, denizlerdeki diğer tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kurtulmayı başarmıştır. Hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack Sparrow’dur. Kaptan Sparrow, Salazar’ın gazabından ve intikamından kaçmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulabilmek içinse, çok güzel ve zeki bir gökbilimci olan Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan  dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir ittifak yapar. Küçük ve hurdaya dönmüş gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye kadar karşısına çıkan en zorlu ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını aramaya başlamıştır.

Fragman

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın