Kardeşim Benim 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kardeşim Benim 2, birbirleri ile zıt karakterli ve hiç anlaşamayan iki ünlü kardeş Hakan ve Ozan’ın arkadaşları Tato ölmüştür.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mert Baykal

Film Oyuncuları Kimdir ?

Burak Özçivit, Ayhan Taş, Murat Boz, Hakan Karsak, Ferdi Sancar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Kasım 2017

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kardeşim Benim 2, birbirleri ile zıt karakterli ve hiç anlaşamayan iki ünlü kardeş Hakan ve Ozan’ın arkadaşları Tato ölmüştür. Hakan’ ın 2 gün sonra düğünü olmasına rağmen arkadaşlarına son vazifelerini yerine getirmek için köye gitmişlerdir. Ancak başlarına gelmeyen kalmamıştır ve düğüne geç kalma riski ile karşı karşıyadır. Hakan, Rize’ nin tanınmış iş adamı çay tüccarı olan Muzaffer’ in kızı ile evlenecektir. Muzaffer ise aksi bir adam ve Hakan’ ı hiç sevmemektedir. Hakan’ ın şarkıcı olmasından hoşlanmamakta ve onun uçarı ve kızına layık bir adam olmayacağını düşünmektedir. Ege’ nin bir köyüne cenaze için gitmişlerdir ama ortalık öyle bir karışır ki önce kendilerini iç anadolu da hemen akabinde de sınır ötesinde bulurlar. Başlarında ki belalar üst üste gelmektedir.

Fragman

Kardeşim Benim 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın