Kardeşler

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kardeşler, Yusuf’un ailesinin aldığı ölümcül karar, hem onun hem de ağabeyi Ramazan’ın hayatının mahvolmasına sebep olur.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ömür Atay

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ege Yazar, Caner Şahin, Gözde Mutluer, Nihal Koldaş, Erol Afşin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Nisan 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kardeşler, Yusuf’un ailesinin aldığı ölümcül karar, hem onun hem de ağabeyi Ramazan’ın hayatının mahvolmasına sebep olur. Aile, oğullarına kızlarının öldürülmesi görevini vermiştir. Yusuf verilen görev doğrultusunda kız kardeşini tuzağa düşürür ve Ramazan cinayeti işleyerek kardeşini öldürür. İşlediği cinayet nedeniyle Ramazan’ın hapse girmesi gerekmekteyken, Yusuf’un yaşı küçük olması kendisine cezada indirim sağlayacağından, suçu üstlenir ve ağabeyi Ramazan’ın yerine hapse girer. Hapiste dört yıl boyunca cezasını çeken Yusuf, şartlı tahliye olup dışarı çıkınca ailesi ile yeniden bir araya gelir. Sözde özgürlüğüne kavuşmuş olan Yusuf, çektiği vicdan azabı ile asıl hapis hayatını dışarıda yaşar. İki kardeşin hayatına giren Yasemin, geçmişte yaşanmış olan bu kirli sırrı öğrenir. Artık Yasemin de tıpkı Yusuf gibi, aile için büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Fragman

Kardeşler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın