Karışık Kaset

Puan Verin
Film Özeti

Karışık Kaset film; Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlanan film 1990’lı yıllardan beri tanışan Ulaş ve İrem’ in arkadaşlıktan aşka dönüşen hikayeleri konu ediliyor.

Film Türü

Komedi, Aşk, Dram

Film Yönetmeni

Tunç Şahin

Film Oyuncuları

Sarp Apak, Özge Özpirinçci, Bülent Emin Yarar, Burak Sarımola, Öznur Serçeler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Kasım 2014

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Karışık Kaset film; Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlanan film 1990’lı yıllardan beri tanışan Ulaş ve İrem’ in arkadaşlıktan aşka dönüşen hikayeleri konu ediliyor. 20 seneyi geçen bir süredir birbirlerini tanıyan ve hoşlanan ancak bu süre zarfında birlikte olmayı bir türlü beceremeyen çiftin Romantik Komedi türünde ki aşk hikayelerine konuk oluyoruz.

Bu süre içerisinde aynı apartman da yaşayan iki komşu çocuklarıdır Ulaş ve İrem. Çocukluklarından beri birlikte birçok şey paylaşmışlardır. Birlikte oynayıp, birlikte okul servisi beklerlerdi. Ulaş, İrem’ e sırılsıklam aşık olmasına rağmen utangaçlığından dolayı ona bir türlü açılmayı becerememiştir. Taki o akşama kadar. Babasının bir tavsiyesi üzerine tüm duygularını bir kasete kayıt edip kalbinden geçen ne varsa hepsini açıklayacaktır.

Fragman

Karışık Kaset, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle