Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna, sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın maceralarını konu alıyor. Kral Harald, çok büyük bir tehlikeye yol açmıştır.

Orjinal Adı

Snezhnaya koroleva Zazerkale, The Snow Queen 4

Film Türü Nedir ?

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Aleksey Tsitsilin, Robert Lence

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Şubat 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna, sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın maceralarını konu alıyor. Kral Harald, çok büyük bir tehlikeye yol açmıştır. Yaptığı bir plan, sihrin dünya üzerinden yok olmasına ve sihirbazların kaçmasına sebep olur. Kral Harald, yalnızca sihir yeteneğine sahip olanların geçebileceği  Sihirli Ayna adında bir kapıyı kullanarak insanları kandırmıştır. Bunu öğrenen Gerda, Aynalar Diyarı’na giderek Harald’ın planını boşa çıkarmaya karar verir. Ancak çözmesi gereken büyük bir sorun vardır. Aynalar Diyarı’na, sadece sihir yeteneğine sahip olanlar girebilmektedir ve ailesinde sihir yeteneği olmayan tek kişi kendisidir. Harald’ı engelleyerek, ailesini ve sihirli dünyayı kurtarmak için elinden bir şey gelmeyen Gerda, işe yaramaz birisi olduğunu düşünmeye başlar. Tam da o sırada, hiç ummadığı bir kişi Gerda’ya yardım edecektir. Eski bir düşmanı olan Karlar Kraliçesi’nin yardımı ile harekete geçen Gerda, yakın arkadaşları ile birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Fragman

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna, Snezhnaya koroleva Zazerkale, The Snow Queen 4, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın