Kartopu Savaşları 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kartopu Savaşları 2, kızak yarışları kış tatilinde yapılacak en keyifli şeylerden biridir. Frankie ve ekibi de tam olarak böyle düşünmektedir.

Orjinal Adı

Snowtime! 2

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Benoit Godbout

Film Oyuncuları Kimdir ?

Celine Ronte, Thomas Sagols

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Mart 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kartopu Savaşları 2, kızak yarışları kış tatilinde yapılacak en keyifli şeylerden biridir. Frankie ve ekibi de tam olarak böyle düşünmektedir. Ekip, bu yıl köylerinde uzun zamanlar unutulmayacak, muhteşem bir kızak yarışı düzenlemeye karar verir. Yarış zamanı gelip çattığında Frankie, köye yeni taşınan Zac ile eşleşir. Frankie, Zac’i yeneceğinden adı gibi emindir. Fakat daha bitiş çizgisine bile yaklaşamadan Frankie ve arkadaşlarının beraber hazırladıkları kızak paramparça olur. Frankie, yaşanan bu aksaklığa bir türlü anlam veremez. Ancak bir süre sonra, arkadaşlarının yardımı sayesinde Zac’in hile yaptığını ve kızağın bu yüzden paramparça olduğunu anlar.

Buna karşılık olarak Frankie, hilelerden uzak yeni bir yarış düzenlemek ister. Ama bu sefer de başka bir sorun vardır. Frankie ve ekibinin barınağı yarış için ortaya koyulmuştur. Ekip, barınaklarını kurtarmak için yarışı mutlaka kazanmak zorundadır. Ancak bir türlü uslu durmayan Zac, yarışı kazanmak için yeniden her türlü hileyi yapmaya çoktan hazırdır. Ekip, Zac’in hilelerine karşı yarışı kazanmayı başarabilecek midir?

Fragman

Kartopu Savaşları 2, Snowtime! 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın