Kasabadaki Ölü

4.5/10 - (121 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Kasabadaki Ölü, Kendi adamları tarafından pusuya düşürülüp öldürülen bir kanun kaçağı, hayata geri dönüp eski çetesinden kanlı bir intikam almak için şeytanla bir anlaşma yapar.

Film Türü Nedir ?

Kovboy Filmi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Roel Reiné

Film Oyuncuları Kimdir ?

Danny Trejo,Mickey Rourke,Anthony Michael Hall

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Eylül 2017

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kasabadaki Ölü, Kendi adamları tarafından pusuya düşürülüp öldürülen bir kanun kaçağı, hayata geri dönüp eski çetesinden kanlı bir intikam almak için şeytanla bir anlaşma yapar. Yağmacılık yapan elinde silahla önüne gelen kasabadaki insanların değerli eşyalarını alan bir asker çetesi geçmişten kalan çok değerli birşeyi çalacaklardır. Çaldıkları o şeyin gücünün farkında bile değillerdir tüm dünya’yı toz edebilecek bir güçte olan bu şeyin koruyucusu olan Guerro mesarlığından çıkacak ve o eli silahlı insanların peşine düşecektir. Ölümsüz olması ona büyük avantaj sağlayacaktır.

Fragman

Kasabadaki Ölü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın