Katakulli 3: Tuzak

Puan Verin

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Katakulli 3 Tuzak filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Katakulli 3 Tuzak filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Katakulli 3 Tuzak filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Katakulli 3 Tuzak Film Konusu | Özeti Nedir ?

Serinin devam filminde Kemal ve Isabel evlenmişlerdir. Artık hırsızlık yaptıkları günleri geride bırakarak güzel bir evlilik hayatı yaşamayı düşünmektedirler. Her ikisi de artık hırsızlık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz vermişlerdir. Ama göz ardı ettikleri bir husus vardır. Rocco’ya borçları vardır ve beklemedikleri bir anda Rocco karşılarına çıkar.
Rocco onlardan yakendisine olan borçlarını ödemelerini ya da onun için bir iş yapmalarını ister. Kemal ve Isabel, çaresizce son bir iş yapmayı kabul ederler. Rocco, karısının kendisinden çaldıüğı çocuğunu geri getirmelerini istemektedir. Isabel ve Kemal için çocuğu çalarak babalarına getirmek hiç de zor olmayacaktır. Çocuk da babasına gitmeye dünden razıdır. Ancak hesap etmedikleri bir şey vardır o da bu çocuk ile birlikte yapacakları uzun yolculuk.

Katakulli 3 Tuzak Film Türü Nedir ?

Yerli Komedi

Katakulli 3 Tuzak Film Oyuncuları Kimdir ?

Yağız Can Konyalı, Jéssica May Drociunas, Serra Pirinç

Katakulli 3 Tuzak Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

Katakulli 3 Tuzak Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 29 Dakika

Yorum yapın