Katakulli | Netflix

Puan Verin

Katakulli filmi, Netflix dijital platformunda gösterime giren Yerli Komedi türündeki bir yapımdır. 1 saat 34 dakika süreye sahip olan film, 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Filmin ana kahramanı olan Kemal hem öksüz hem de yetim büyümüştür. Yaşadığı mahalledeki insanlar bu gence kol kanat germiş ve yardımcı olmuşlardır. Bu güzel insanların yardımlarını hiç bir zaman unutmayacağını ve onlara layık bir insan olmak için çabalayacağını düşünür ama kader onu hırsız olmasına doğru iten bir sürece sürükler. Ama bu hırsızlık işi onun vicdanına dokunmaya başlar ve bu işi bırakmaya karar verir. Ancak aldığı son bir iş vardır. Kemal hırsızlık için bir eve girer. Girdiği bu evin kızı olan Meryem’in sevgilisi olduğunu sanan kızın abileri, Kemal’in iki gün içinde Meryem’i istemeye gelmesi konusunda zorlarlar.

Katakulli Film Konusu | Özeti Nedir ?

Kemal hırsızlık için bir eve girer. Girdiği bu evin kızı olan Meryem’in sevgilisi olduğunu sanan kızın abileri, Kemal’in iki gün içinde Meryem’i istemeye gelmesi konusunda zorlarlar.

Katakulli Film Türü Nedir ?

Yerli Komedi

Katakulli Film Oyuncuları Kimdir ?

Yağız Can Konyalı, Jéssica May Drociunas, Alper Baytekin

Katakulli Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 34 Dakika

Yorum yapın