Katil Avcısı

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Katil Avcısı, tüm dünyayı tehdit eden son derece tehlikeli sonuçlara gebe bir darbe planını önlemeye çalışan bir yüzbaşı ile ekibinin hikayesini perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Hunter Killer

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Donovan Marsh

Film Oyuncuları Kimdir ?

Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Linda Cardellini, Zane Holtz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Mart 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Katil Avcısı, tüm dünyayı tehdit eden son derece tehlikeli sonuçlara gebe bir darbe planını önlemeye çalışan bir yüzbaşı ile ekibinin hikayesini perdeye taşıyor. Kuzey Buz Denizi’nde dalış halinde olan, Yüzbaşı Joe Glass komutasındaki Amerikan Donanmasına ait bir denizaltı, başka bir Amerikan denizaltısının emir komuta zincirinden çıkarak, Rusya devletine karşı gizli bir darbe planladığını öğrenir. Bu, tüm dünya düzenini tehdit edecek son derece tehlikeli sonuçlar doğurması mümkün bir plandır. Denizaltı personeli ve ülke tehlike altındayken Yüzbaşı Glass, bir grup seçkin deniz komandosuyla beraber kaçırılan Rusya başbakanını kurtarmalı ve 3. Dünya Savaşı’na engel olmak için düşman hattına sızmalıdır.

Fragman

Katil Avcısı, Hunter Killer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın