Katil Bebek Geri Döndü

Puan Verin
Film Özeti

Katil Bebek Geri Döndü, bir gece evinin kapısına bir voodoo bebeği bırakılan genç bir kadının yaşadığı dehşet dolu olaylar anlatılmaktadır.

Orjinal Adı

Charlotte the Return

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Nathan Crooker, Kayden Phoenix, Ruben Rodriguez

Film Oyuncuları

Danielle Guldin, Noemi Gonzalez, Bill Oberst Jr., Dan Gregory, Sabrina Garcia

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Haziran 2019

IMDb Puanı

4.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Katil Bebek Geri Döndü, bir gece evinin kapısına bir voodoo bebeği bırakılan genç bir kadının yaşadığı dehşet dolu olaylar anlatılmaktadır. Tek başına yaşayan genç bir kadının hayatı, bir gece yarısı kapısının çalınmasının ardından kabusa döner. Genç kadın kapıyı açtıktan sonra kapısının önünde bir hediye paketi bulur. Etrafta paketi bırakan kimseyi görmeyen ve paketin kime ait olduğuna dair hiçbir fikri olmayan kadın, paketi alır ve merak içinde açar. Paketin içinden bir voodoo bebeği çıkar. Bu bebek hem genç kadının hem de etrafındakilerin hayatının kökten sarsılmasına neden olur. Voodoo bebeğin canlanması ile genç kadın, geri dönüşü olmayan lanetli ve sonsuz bir kabusun içine sürüklenir.

Fragman

Katil Bebek Geri Döndü, Charlotte the Return, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın