Kayıp Kız

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kayıp Kız, Monique on iki yaşında bir kız kaybolunca babası Michael Watson, kızının kaybolduğu haberini polise ve basına iletir.

Orjinal Adı

Still Here

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Vlad Feier

Film Oyuncuları Kimdir ?

Johnny Whitworth, Maurice McRae, Zazie Beetz, Afton Williamson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Ağustos 2021

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kayıp Kız, on iki yaşında bir kız çocuğudur. Monique kaybolunca babası  Michael Watson, kızının kaybolduğu haberini polise ve basına iletir. Ancak polis ve basın bu olaya karşı duyarsız kalınca kızını bulmak için kendi aramaya koyulur. Christian Baker, bir gazetecidir ve diğer meslektaşlarının göstermediği ilgiyi bu dava için göstermekte kararlıdır. Elindeki ip uçlarının peşinden gider ama işler iyice karışıktır. Christian, yaşadığı çevreden, polisten ve çalışmakta olduğu gazeteden bu kayıp olayı ile ilgili olumsuz tavırlar ve baskı görecektir. Ama tüm yaşadığı olumsuzluklara karşın kayıp kızın babasına yardım etmeye ve olayı sonuna kadar araştırmaya devam eder.

Fragman

Kayıp Kız, Still Here, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle