Keep Breathing

Puan Verin
Dizi Özeti

Keep Breathing, Kanada’nın vahşi doğasının ortasına düşen küçük bir uçaktan kurtulan bir kadın, hayatta kalmak için doğayla ve kişisel sorunlarıyla mücadele eder.

Dizi Türü

Macera, Dram, Aksiyon

Yönetmen

Martin Gero, Brendan Gall

Oyuncular

Melissa Barrera, Jeff Wilbusch, Austin Stowell

Sezon Tarihi

2022

IMDb Puanı

5.2

Dizi Konusu

Keep Breathing, Kanada’nın vahşi doğasının ortasına düşen küçük bir uçaktan kurtulan bir kadın, hayatta kalmak için doğayla ve kişisel sorunlarıyla mücadele eder. Uçuşu iptal edildikten sonra Inuvik’e gitmek için her yolu deneyen New Yorklu avukat Liv Rivera, küçük bir özel uçak bulmayı başarır. Ardından bir felaket yaşanır. Uçağı buz gibi suyun dibinde olan Liv, önemli malzemeleri almak için gölün dibine dalarken geçmişte kalan dertleri tekrar su yüzüne çıkar. Vahşi doğanın ortasındaki Liv yiyecek, ateş, su ve barınacak yer bulmaya çalışır. Liv’in acı dolu geçmişi ve bu seyahate çıkma nedeni geri dönüşlerle anlatılır.

Çocukluk hatıraları, önceki gece gördüğü ışığı bulmak için ormanın içine dalan Liv’e bir yandan yardımcı olurken bir yandan onu engeller. Düştüğü tuzakta bilinci gidip gelen Liv, hayatta kalmak için savaşmaya devam etmekle her şeyden vazgeçmek arasında karar vermeye çalışır. Liv müthiş bir gayret gösterir ve bir dizi göz korkutucu zorlukla karşılaşır. Ancak sevdikleri bir bir aklına gelmeye başlayınca umut bulur ve düşünceleri netleşir.

Fragman

Keep Breathing, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın