Kendi Yolumda Filmi

9/10 - (1 {Puan})

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği duyurulan Kendi Yolumda filmi nihayet gösterime girdi ve birçok sinema salonunda yayınlanmaya başladı. Öncelikle ilgi çekici konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Kendi Yolumda filmi yayınlanan fragmanı ile izleyicilerin film ile ilgili beklentilerini bir üst seviyeye taşıdı. Kendi Yolumda filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve fragmanı ile birlikte birçok ilgi çekici detaya haberimizde yer verilmiştir.

Kendi Yolumda Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği Kendi Yolumda filminde, müzisyen Gökhan Özoğuz’un yanı sıra Gökçe Bahadır, Tamer Levent ve Ferit Aktuğ gibi isimler yer alıyor.
Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler. Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedi ve dramı birleştiren filmin devamını, Gökhan’ın kendini Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü rüyası getirir.

Kendi Yolumda Film Türü Nedir ?

Dram – Komedi

Kendi Yolumda Film Yönetmeni Kimdir ?

Ömer Faruk Sorak

Kendi Yolumda Film Oyuncuları Kimdir ?

Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ

Kendi Yolumda Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Kasım 2022

Kendi Yolumda IMDb Puanı

6.3

Yorum yapın