Kerr

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kerr, Can, yaşlı babasının cenazesi için geldiği kasabada bir cinayete tanık olurken katil onun varlığından rahatsız olmaz sakince olay yerinden ayrılır.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tayfun Pirselimoğlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Erdem Şenocak, Jale Arıkan, Rıza Akın, Gafur Uzuner, Sinan Bengier

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Nisan 2022

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kerr, Can, yaşlı babasının cenazesi için geldiği kasabada bir cinayete tanık olurken katil onun varlığından rahatsız olmaz sakince olay yerinden ayrılır. Başvurduğu polis, ifadesinin alınmasının ardından Can’ın kasabadan ayrılmasına izin vermez. Babasının tuhaf arkadaşlarıyla tanışmaya başlayan Can’ın kapana kısılıp kaldığı kasabada olağandışı şeyler yaşanmaya başlamıştır. Can, ölen babasının terzi dükkanında katille yeniden karşılaşınca büyük bir korkuya kapılır. Öte yandan kasabada kuduz köpekler nedeniyle karantina ilan edilmiştir. Can bilinmeyen bir suçla itham edildiğini öğrendiğinde daha da dehşete kapılır ve başka çaresi kalmadığını düşünerek kasabadan kaçmaya karar verir. Ancak kasabada imha ekipleri devriye gezmektedir. Artık tüm ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.

Fragman

Kerr, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın