Kilitsiz | Netflix

7.3/10 - (39 {Puan})

Netflix’te 17 Şubat 2023 programa dahil edilen gerilim ve gizem türündeki Kilitsiz izlemek isteyenler film ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Kilitsiz filmi baş rollerinde Chun Woo-hee, Yim Si-wan, Kim Hie-won‘nin yer aldığı film 1 saat 57 dakika süreye sahiptir.

Kilitsiz film konusuna kısaca değinecek olursak; Günün birinde bir kadın cep telefonunu kaybeder. Kadının cep telefonu oldukça tehlikeli bir adamın eline geçer. Bu adam kendisini takip etmeye başlar ve kadının hayatı bir anda alt üst olur.

Na-mi, evinden işe gitmek üzere yola çıktığı bir gün tüm kişisel bilgilerinin yer aldığı cep telefonunu kaybeder. Jun-yeong, telefonu bulur ve kadına teslim etmeden önce telefona casus yazılım yükler. Böylece Nam-Mi’nin yaptığı her şeyden haberdar olmaktadır. Nerelere gittiğini, hobilerini, ne yiyip içmekten hoşlandığını, iş hayatını, maddi durumunu ve sosyal medya hesaplarını detayıyla öğrenmektedir. Bu bilgileri elde ettikten sonra gerçek kimliğini gizleyerek kadın ile iletişime geçer. Na-Mi’nin hayatı bu andan itibaren yerle bir olacaktır.

Bu türdeki filmlerden hoşlanan izleyiciler Sinema Haberleri kategorimizde benzer filmlere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Love To Hate You

Your Place Or Mine

İyi Adamın 10 Günü

Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon

You 4. Sezon

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın