Kill Game

Puan Verin
Film Özeti

Kill Game, bir gurup şımarık kötü şakaları ile öğrencileri, velileri ve kul yönetimini bıktırmış öğrenciler son şakaları kabus olacaktır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Robert Mearns

Film Oyuncuları

Laura Ashley Samuels, Joe Adler, Pierson Fode

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

Kasım 2018

IMDb Puanı

4.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kill Game, Bir gurup şımarık kötü şakaları ile öğrencileri, velileri ve kul yönetimini bıktırmış öğrenciler son şakaları kabus olacaktır. Yaptıkları son şakanın sonuçları beklenmedik olaylar yaşanmasına ve kabus dolu günlerin başlamasına neden olmuştur. Olayın olmasının üzerinden çok uzun yıllar geçmiştir. tam herşey unutuldu kabus bitti diye düşünülürken gizemli bir maskeli adam kabusu tekrar canlandırır. Bu maskeli adamın hedefin de bu gurup üyeleri vardır. Hepsini tek tek acımasızca öldürmektedir. Hepsine ayrı ayrı ölüm senaryoları kurgulayan maskeli adam ise, gurup üyelerinin daha önce yaptığı şakalar ile kurgulanmış senaryolar kurmaktadır.

Fragman

Kill Game, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın