Kim Daha Mutlu

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kim Daha Mutlu, bir ömür mutluluk için dünya evine girdikleri günün ardından, iç içe geçen üç kadının yaşamlarının hüzünlü, neşeli ve romantik hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Hakan Haksun

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ecem Özkaya Üstündağ, Emre Kıvılcım, Hasan Denizyaran, Serenay Aktaş, Ümit Erdim

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mayıs 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kim Daha Mutlu, bir ömür mutluluk için dünya evine girdikleri günün ardından, iç içe geçen üç kadının yaşamlarının hüzünlü, neşeli ve romantik hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Bilge, mutluluğun sırrının evlilikte olduğunu düşünen bir genç kadındır. Nikah masasına oturacağı gün için sabırsızlanan Bilge, yakın bir tarihte gelinlik giyecek olan Şükran’ın yerinde olmayı her şeyden çok istemektedir. Evlendiği için Bilge’nin gıpta ile baktığı Şükran ise, sahip olduğu şeylerle mutlu olabilen biri değildir. Şükran, devamlı olarak kendisinde olmayan şeylerin üzüntüsünü yaşar. Şükran ve Bilge’nin mükemmel bir evliliğe ve aileye sahip olduğunu düşündüğü Aylin’in dertleri ise diğerlerinden oldukça farklıdır.

Fragman

Kim Daha Mutlu, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın