Kin

Puan Verin
Film Özeti

Kin film; Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra, ekip arkadaşlarıyla bir kutlamaya gider.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Türkan Derya

Film Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Rüzgar Aksoy, Duygu Sarışın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2021

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kral Midas’ın Hazinesi, şans eseri elde ettikleri define haritasının peşinde define avına çıkan üç arkadaşın hikayesini perdeye aktarıyor. Eskişehir’de yaşamakta olan Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali, bir gece başlarına geleceklerden tamamen habersiz domuz avına çıkarlar. Domuzların peşine düşen üç eleman, bir anda kendilerini bir çukurun içinde bulur. Ekip çukurdan çıkmak için uğraştığı sırada, burada bir madalyon bulur. Hayatlarının nasıl değişeceğinden habersiz madalyonu kurcalamaya başlayan üç kafadar, madalyonun içine gizlenmiş bir harita fark eder. Ellerinde tuttukları kağıt parçası, Kral Midas’ın hazinesinin yerini işaret ettiği düşünülen define haritasıdır.

Turnayı gözünden vurduklarını düşünen kafadarlar, vakit kaybetmeksizin hazinenin peşine düşerler. Onları bu maceralarında, Alamancı Cingöz, Rehber Ömer ve Seyyar Hoca da yalnız bırakmaz. Hazineye ortak olan altı kişinin, atıldıkları bu macerada başlarını beladan uzak tutmaları mümkün olmaz. Hilekar bir iş adamı olan David ve adamlarını peşine takan ekip, kendilerini içinden çıkılması zor bir kaosun içinde bulur.

Fragman

Kin, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle