Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler, Pamuk Prenses, üvey annesi kötü kalpli cadı kraliçenin elinden babasını kurtarmak için çabalarken bulduğu bir çift kırmızı pabuç sayesinde, büyüleyici bir güzelliğe bürünür.

Orjinal Adı

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Film Türü Nedir ?

Macera, Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Kasım 2021

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler, Pamuk Prenses, üvey annesi kötü kalpli cadı kraliçenin elinden babasını kurtarmak için çabalarken bulduğu bir çift kırmızı pabuç sayesinde, büyüleyici bir güzelliğe bürünür. Bu esnada Masallar Diyarı’nın bir başka yerinde 7 yakışıklı prens, cüceye dönüşmüştür ve büyüyü bozmanın bir yolunu bulmaya uğraşmaktadırlar. Bir dizi tesadüf sonucunda, Pamuk Prenses ve yedi kahraman cücenin yolları kesişir. Birlikte sevgi, dostluk ve gerçek güzelliğin anlamını keşfedecekleri, macera ve tehlike dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Fragman

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler, Red Shoes and the Seven Dwarfs, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın