Kırmızı

Puan Verin
Film Özeti

Kırmızı, Turning Red, annesinin sürekli korumacı tavırları altında ezilmekten bıkmış genç bir çocuğun hikayesi anlatılıyor.

Orjinal Adı

Turning Red

Film Türü

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Domee Shi

Film Oyuncuları

Sandra Oh, Orion Lee, Ava Morse

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Mart 2022

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Turning Red, annesinin sürekli korumacı tavırları altında ezilmekten bıkmış genç bir çocuğun hikayesi anlatılıyor. Mei Lee’nin ne zaman bir olaydan dolayı heyecanlanmaya başlasa kırmızı bir pandaya dönüşmeye başlamıştır.

13 Yaşında ki genç kız, ergenlik karmaşası bir yandan, diğer yandan da annesinin küçük kızı muamelesi görmenin baskısıyla büyük ikilem arasında kalmıştır. Annesinin baskıcı boyutlara taşınan koruyucu tavırları genç kızı bunaltmaktadır. Sürekli kızının yanında olmak ve asla kendisi olmadan bir yerlere gitmesine veya birşeyler yapmasına izin vermemektedir. Bu tavırlar küçük kızı iyice bunaltmıştır. Günlerden birgün beklenmedik bir olay meydana gelir. Heyecanlandığı anda bir anda pandaya dönüşmeye başlar.

Fragman

HTML clipboard

Kırmızı, Turning Red, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın