Kirpi Latte ve Büyülü Taş

Puan Verin
Film Özeti

Prenses Latte, yaşadıkları orman oldukça güzel ve verimli bir yerdir ancak ciddi bir sorunları vardır o da ormanın kısa süre içerisinde susuz kalacak olmasıdır.

Orjinal Adı

Latte and the Magic Waterstone

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Regina Welker, Nina Wels, Mimi Maynard

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Prenses Latte, yaşadıkları orman oldukça güzel ve verimli bir yerdir ancak ciddi bir sorunları vardır o da ormanın kısa süre içerisinde susuz kalacak olmasıdır. Ormanda hayvanların su kaynağı olan kuyu kurumak üzeredir. Kuyunun tekrar eski haline gelmesi için büyülü su taşının kuyuya getirilmesi gerekmektedir ve bunun için de cesur bir hayvana ihtiyaç vardır. Büyülü su taşını getirebilmek için de bu cesur kişinin ormana seyahat etmesi gerekmektedir. Kirpi Latte ve Sincap bu görev için gönüllü olurlar. Ancak orman çok büyük tehlikeler ile doludur. Her yerde vahşi hayvanlar bulunmaktadır. Ormanda karşılaştıkları hayvanlar, büyülü su taşını sadece bir kirpi ile cılız bir sincabın bulup getirebileceğine şüphe ile bakarlar.

Kirpi Latte ve Sincap, büyülü su taşını bulmak ve ormanlarını kuraklıktan kurtarmak için oldukça tehlikeli bir ormanda seyahat etmeye başlarlar. Karşılaştıkları her zorlukta birbirlerine destek olarak tehlikelerden korunmaya çalışırlar. Zaman zaman umutsuzluğa kapılsalar da büyülü taşı ormanlarına götürmek için çıktıkları bu macerada başarılı olabilmek için ellerinden geleni yaparlar.

Fragman

Kirpi Latte ve Büyülü Taş, Latte and the Magic Waterstone, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın