Kirpi Sonic 2

6.8/10 - (26 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Kirpi Sonic 2, yaşananlar son bulduktan sonra Sonic, Tom’ un yanında kalmış ve Dr. Robontik’ in yanın da ki çok daha güçlü bir silah ile ortaya çıkar.

Orjinal Adı

Sonic the Hedgehog 2

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jeff Fowler

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Shemar Moore

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Nisan 2022

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kirpi Sonic 2, yaşananlar son bulduktan sonra Sonic, Tom’ un yanında kalmış ve Dr. Robontik’ in yanın da ki çok daha güçlü bir silah ile ortaya çıkması ile yeni bir mücadele başlar.

Sonic, Green Hills’e yerleşerek yaşamını burada sürdürmeye devam etmektedir. Burada gerçek kahraman olmak için kendini kanıtlamaya çalışmak için fırsat kollamaktadır. Dr. Robotnik’ in çok geçmeden yeni ortağı Knuckles ile çok daha güçlü bir silahla ortaya çıkması aradığı fırsatı ortaya çıkartmıştır. Herşeyi yok etme gücüne sahip bir zümrüt ellerinde dir ve planları eskisinden çok daha tehlikelidir. Sonic, yardımcısı Tails’le ortaya çıkan bu yeni tehlikeyi bertaraf etmek için harekete geçer. Bir an önce zümrüdü ele geçirmeleri gerektiğini farkındadırlar.

Fragman

Kirpi Sonic 2, Sonic the Hedgehog 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın