Kıyamet Deneyi: Aporia

Puan Verin
Film Özeti

Kıyamet Deneyi: Aporia, Kasaba sakinleri, bilinmeyen bir oluşum tarafından esir alınır. Kasaba sakinleri üzerinde çeşitli deneyler yapılır ve bu durum denekler için bir felaketler zincirinin başlangıcı olur.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Rec Revan

Film Oyuncuları

Aysel Yusubova, Parviz Ismayilov, Mubariz Samadov, Rahim Gojayev

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

4.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kasaba sakinleri, bilinmeyen bir oluşum tarafından esir alınır. Kasaba sakinleri üzerinde çeşitli deneyler yapılır ve bu durum denekler için bir felaketler zincirinin başlangıcı olur. Deneyi gerçekleştiren grup, başarısız olan denekleri kasaba dışına çıkarıp infaz etmeye karar verir. Bu sırada Arvin ve Ejla, grubun elinden kurtulmayı başarır. Kaçmaya başlayan çift, dağların arkasında çok büyük bir çukur bulur ve burada saklanırlar. Hayatlarını kurtardığını düşünen çiftin artık daha  zorlu bir mücadeleye girmesi gerekmektedir. Ölümden kaçmak için sığındıkları çukur, günler geçtikçe onlar için bir mezara dönüşmeye başlar.

Fragman

Kıyamet Deneyi: Aporia, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın