Kız Kardeşler

Puan Verin
Film Özeti

Kız Kardeşler, annelerini kaybetmelerinin ardından hayatları farklı yönlere savrulan üç kız kardeşin öyküsünü beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Emin Alper

Film Oyuncuları

Cemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Kayhan Açikgöz, Müfit Kayacan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Eylül 2019

IMDb Puanı

7.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kız Kardeşler, annelerini kaybetmelerinin ardından hayatları farklı yönlere savrulan üç kız kardeşin öyküsünü beyaz perdeye aktarıyor. Reyhan, Nurhan ve Havva küçük yaşta öksüz kalırlar. Bu acı kaybın üzerine, ayrı ayrı kasabadaki farklı ailelerin yanına gönderilirler. Öksüz kalmalarının ardından bir de birbirinden ayrılan kardeşler, yeni hayatlarına uyum sağlayamaz. Üç kardeş, yanlarına gönderildikleri ailelerin yanında yapamayınca baba ocağına geri dönerler. Aradan geçen onca yılın ardından köye dönüş yapan kardeşler, yeniden kavuşmanın sevincini yaşarlar. Ancak bu kavuşma, onları kaçtıkları gerçeklerle yüzleşmekten kurtaramayacaktır.

Fragman

Kız Kardeşler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın