Kleo

7.1/10 - (115 {Puan})
Dizi Özeti

Kleo, Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından serbest bırakılan Doğu Almanyalı eski bir casus, ona ihanet edenleri bulup intikam almak için ölümcül becerilerini kullanır.

Dizi Türü

Gerilim

Yönetmen

Hanno Hackfort,Bob Konrad,Richard Kropf

Oyuncular

Jella Haase,Dimitrij Schaad,Julius Feldmeier

Sezon Tarihi

19 Ağustos 2022

IMDb Puanı

7.1

Dizi Konusu

Kleo, Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından serbest bırakılan Doğu Almanyalı eski bir casus, ona ihanet edenleri bulup intikam almak için ölümcül becerilerini kullanır. Batı Almanya’daki bir gece kulübünde hedefini ortadan kaldıran Stasi ajanı Kleo Straub, çok geçmeden hayatını değiştirecek bir ihanetle ve üzücü bir kayıpla yüzleşir.

Dosyalarını bulmaya kararlı olan Kleo, eski idarecisini bulur ve Stasi merkezine girer. Daha sonra bir dans kulübünde Thilo’yu arar. Sven’in takibi altında Mallorca’ya giden Kleo, bir partiye sızar ve kullandığı zehirle eşini felç ederek Wieczorek’i ölümcül bir itirafta bulunmak zorunda bırakır. Min ve Uwe’nin peşinde olduğu Kleo zehirli bir Bundt pastasını Mielke’nin hücresine sokmak için küçük bir kıza rüşvet verir. Kleo bir hesaplaşma sonrası bir mektup bulur.

Kleo ve Sven temkinli bir ittifak kurar. Anne, büyükbabasını arama iddiasıyla Kleo’yu ziyaret eder. Kleo’yu öldüremeyen Uwe, onunla bir görüşme ayarlar. Kleo bir çatışmada ağır yaralanırken bir geriye dönüş gerçekleri ortaya çıkarır. Uğursuz kırmızı valizle çıkagelen Sven sarsıcı bir bilgi paylaşır. Kleo, Andi’yi yaraladıktan sonra iki taraflı bir ajan, Andi’nin kırmızı valizin ardındaki komployu ortaya çıkarmasını önler. Sven, Kleo ve Min bir köstebeğe yaklaşır. Şili’ye giden Kleo ve Sven, yakalanması güç olan Jorge’nin peşine düşer. Daha sonra talihsiz bir anda suyu gelen Ramona ile uğraşırlar.

Kleo Netflix Dizi Fragman

Kleo, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın