Klondike (2022) Filmi Full İzle | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı

Puan Verin

Uzun zamandır ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Klondike filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Klondike filmi full izle konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Klondike filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Klondike Filmi Konusu Nedir?

Ukrayna’nın Oscar’a aday gösterdiği film olan Klondike, 2014 yılında Ukrayna-Rusya sınırında yaşanan çatışmaların ortasında evini terk etmeyi reddeden Ira’nın hikâyesini anlatıyor.
Ukrayna – Rusya sınırında yaşayan Ira, köyü ayrılıkçı gruplar tarafından kuşatılmış olmasına rağmen evini terk etmeyi reddeden hamile bir kadındır. Ne var ki 17 Temmuz 2014 günü Ira ve ailesi kendilerini uluslararası bir uçak kazası felaketinin merkezinde bulacaktır.

Klondike Filmi Türü

Dram

Klondike Filmi Oyuncuları

Oksana Cherkashyna, Evgeniy Efremov, Sergey Shadrin

Klondike Filmi Süresi

1 Saat 40 Dakika

Yorum yapın