Koca Ayak

Puan Verin
Film Özeti

Koca Ayak, Noel Baba’yı içinde bulunduğu tehlikeli durumdan kurtarmak için çabalayan küçük bir çocuğun hikayesini beyazperdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Bigfoot

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Evan Tramel

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Haziran 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Koca Ayak, Noel Baba’yı içinde bulunduğu tehlikeli durumdan kurtarmak için çabalayan küçük bir çocuğun hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Arvid, Kuzey Kutbu’nda yaşayan bugüne kadarki en kötü huylu yetidir. Noel arifesinde, kötü niyetlerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak bir listeye ulaşır. Eline geçen listede onlarca yaramaz çocuğun isimleri yazılıdır. Arvid, bu liste sayesinde Noel Baba’yı etkisiz hale getirir ve bir daha geri dönemeyeceği bir yere gönderir. Noel’in gelmesini sabırsızlık içinde bekleyen küçük bir çocuk olan Finn, Noel Baba’nın zor durumda kaldığını öğrenince vakit kaybetmeden harekete geçer. Noel Baba’yı kurtarmak için çok zorlu bir mücadele içine giren Finn, bu süreçte güçlü bir ejderha olan Haldor’dan yardım alır. Finn ve Haldor, Noel Baba’yı ve yaklaşmakta olan Noel’i kurtarmayı başarabilecek midir?

Fragman

Koca Ayak, Bigfoot, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın