Kocan Kadar Konuş

Puan Verin
Film Özeti

Kocan Kadar Konuş, Otuzlu yaşlarına gelmiş Efsun’un hikayesini ilişki, aşk ve evlilik kavramları üzerinden beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni

Kıvanç Baruönü

Film Oyuncuları

Begüm Öner, Eda Ece, Cem Kılıç, Muhammet Uzuner, Ezgi Mola

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Mart 2015

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kocan Kadar Konuş, Otuzlu yaşlarına gelmiş Efsun’un hikayesini ilişki, aşk ve evlilik kavramları üzerinden beyaz perdeye aktarıyor. Kadınların daha küçük yaşlarından itibaren koca bulup evlenmeye şartlandıkları bir coğrafyada, 30 yaşına gelmiş olan Efsun hayatına girmesini istediği doğru adamı henüz bulamamıştır. Bu süreçte hayatını beraber geçirmeyi arzuladığı gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arayışı devam etmektedir. Diğerleri gibi erkekleri yönlendiremeyen genç kadının imdadına, kadınlığın kitabını yazmış ailesi yetişir. Kendisini bilge Türk kadınlarının ellerine bırakan Efsun, erkeklerin zayıf yanlarını öğrendikten hemen sonra yıllardır unutamadığı lise aşkı Sinan ile karşılaşır.

Fragman

Kocan Kadar Konuş, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın