Kod Adı: Angel

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Kod Adı: Angel, üzerine yıkılmaya çalışılan bir suikastten kendisini aklamaya çalışan bir adamın savaşını konu alıyor.

Orjinal Adı

Angel Has Fallen

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ric Roman Waugh

Film Oyuncuları Kimdir ?

Gerard Butler, Morgan Freeman, Piper Perabo, Jada Pinkett Smith, Tim Blake Nelson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ağustos 2019

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kod Adı: Angel, üzerine yıkılmaya çalışılan bir suikastten kendisini aklamaya çalışan bir adamın savaşını konu alıyor. Mike Banning, gizli servis üyesidir ve aynı zamanda Başkan Allan Trumball’un korumalığını da üstlenmektedir. Bir Hava Kuvvetleri saldırısı, Başkan Trumball’ın hayatını tehdit eder. Bu durum, Banning’in hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Banning, Hava Kuvvetleri’nin düzenlediği uçuş sırasında meydana gelen bir terörist saldırının hedefi olur. Yaşanan saldırı sonrasında ise kendisini bir karalama kampanyasının hedefinde bulur.

Angel Has Fallen, Bir anda kendini Başkana düzenlenen suikastın şüphelisi konumunda bulan Banning, gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamak zorundadır. Fakat bunu başarmak hiç kolay değildir. Bir yandan saldırının gerçek faillerini ifşa etmeye çalışırken, diğer yandan da peşindeki gizli servis ve FBI ajanlarından kaçması gerekmektedir.

Fragman

Kod Adı: Angel, Angel Has Fallen, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın