Kod Adı: Hummingbird

Puan Verin
Film Özeti

Kod Adı: Hummingbird, Vincent ve Anton, Wall Street’te önemli bir iletişim firmasında çalışan iki kuzen, fiber optik kablo projesiyle, finans dünyasında isim yapmak ve bolca para kazanmak için harekete geçerler.

Orjinal Adı

The Hummingbird Project

Film Türü

Gerilim

Film Yönetmeni

Kim Nguyen

Film Oyuncuları

Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgård, Salma Hayek, Michael Mando, Johan Heldenbergh

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Temmuz 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Vincent ve Anton, Wall Street’te önemli bir iletişim firmasında çalışan iki kuzen, fiber optik kablo projesiyle, finans dünyasında isim yapmak ve bolca para kazanmak için harekete geçerler. Çalıştıkları firmadan ayrılarak, Kansas’tan New Jersey’e dek uzanan hatta yer altından fiber optik kablo döşemeyi planlarlar. Bu sayede daha hızlı bir algoritma elde ederek milisaniyeler içinde daha hızlı veri akışı sağlayacaklardır. Böylelikle çok büyük paralarla oynayacaklar ve adeta bir devrim yaratacaklardır. Ancak çalıştıkları firma onları bir tehdit olarak görmeye başlar. Eski patronları Eva Torres, devamlı enselerindedir ve onları alt etmek için elinden geleni ardına koymaz.

Fragman

Kod Adı: Hummingbird, The Hummingbird Project, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın