Komplo

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Komplo – The Contractor, Amerikan Deniz Birliğinde görevli James Reed, istemese de bu görevinden ayrılmak zorunda kalır.

Orjinal Adı

The Contractor

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tarik Saleh

Film Oyuncuları Kimdir ?

Chris Pine, Gillian Jacobs, Kiefer Sutherland, Eddie Marsan, Ben Foster

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Nisan 2022

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Komplo – The Contractor, Amerikan Deniz Birliğinde görevli James Reed, istemese de bu görevinden ayrılmak zorunda kalır. Artık işsiz olmasından dolayı hayatını devam ettirebilmek için kendisine çok da uzak olmayan eski işine dönmeye karar verir. Yarı askeri gizli bir organizasyon da görevlendirilir. Görevleri ise gizemli bir tehdidin araştırılması için Polonya’ya gönderilirler. Bu zorlu ve tehlikeli görevinde bir anda beklenmedik bir olay meydana gelir. Reed, kendisini bir anda tek başına ve Doğu Avrupa’da tutsak olarak bulur. İhanete uğradığını farkında olan genç adam, artık bir yandan hayatta kalabilme diğer yandan da kendisine bu oyunu kuran ve ihanet edenlerden hesap sorma zamanıdır.

Fragman

Komplo, The Contractor, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın