Konuşan Hayvanlar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Konuşan Hayvanlar, hayvan dostlarını kötü insanlardan kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan 9 yaşındaki Can’ın hikayesini konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mustafa Kotan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Emir Özyakışır, Ayça Erturan, Ferit Aktuğ, Hülya Duyar, Ebru Akel Sancak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Ağustos 2019

IMDb Puanı

4.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Konuşan Hayvanlar, hayvan dostlarını kötü insanlardan kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan 9 yaşındaki Can’ın hikayesini konu alıyor. Hayvanlara çok düşkün olan Can’ın ailesi bir hayvan koruma parkında çalışmaktadır. Bu yüzden Can’ın vaktinin büyük çoğunluğu sevimli hayvan dostları ile beraber geçer. Can, anne, baba ve büyükannesi ile birlikte parkta bulunan müştemilatta yaşar. Can’ın herkesten farklı çok özel bir yeteneği vardır. O, hayvanları hem duyabilmekte hem de onlarla konuşabilmektedir. Parkın sahibi olan Şaheste, parkın bulunduğu araziyi satarak yerine rezidans yaptırmak istemektedir. Şaheste’nin babası buna şiddetle direnir ancak Şaheste planını gerçekleştirmek için gizlice mafya ile anlaşır. Buna göre, mafya parkta yaşayan hayvanları kaçıracaktır. Bu sayede parkın satılması da kolaylaşacaktır. Hayvan dostlarını kaybetmek istemeyen Can, Şaheste’nin planını bozmak ve hayvan dostlarını kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır.

Fragman

Konuşan Hayvanlar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın