Konuşanlar 94. Bölüm İzle (27 Ocak 2023) | Exxen

9.8/10 - (31 {Puan})

Exxen dijital platformunun ilgi ile izlenen yapımlarından biri olan Konuşanlar 94. bölümü 27 Ocak 2023 Cuma günü yayınlandı. Konuşanlar 94. bölümü izlemek isteyenler için hazırladığımız haberimizde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her hafta cuma günleri yeni bölümü ile ekranlara gelen Konuşanlar, milyonlarca izleyicinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Exxen platformunun en çok izlenen yapımı olmayı sürdüren Konuşanlar, Hasan Can Kaya’nın her hafta sergilediği müthiş performans ile adından söz ettirmeye devam etmekte.

Konuk ettiği seyirciler ile kurduğu anlık diyaloglardan espriler üreten ve salondaki herkesi kahkahaya boğmayı başaran Hasan Can Kaya, konuklarının anlattığı fantezi ve sıçış hikayeleri üzerinden programı renklendirmeyi başarıyor. Programda konukların ilgisini çekeceğini düşündüğü izleyicileri sahneye alarak onlara farklı sorular yönelterek birbirleri ile yarışmalarını sağlarken anlık durum komedisinin de güzel örneklerini sergileyen Hasan Can Kaya, yarışmayı kazananlara hediye konser bileti veriyor.

Her hafta yenilenen izleyicilerin yanı sıra bazı programlarda ünlüleri de ağırlayan Konuşanlar, her hafta yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Konuşanlar 94. bölüm full izle, Youtube, Exxen, tek parça, shot, yorumları, inceleme, ne zaman

Yorum yapın