Korku Hikayeleri

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Korku Hikayeleri, Halloween gecesini terk edilmiş bir kasabada geçiren bir grup gencin başından geçenleri perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Scary Stories to Tell in the Dark

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

André Øvredal

Film Oyuncuları Kimdir ?

Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Austin Zajur, Dean Norris

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ağustos 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Korku Hikayeleri, Halloween gecesini terk edilmiş bir kasabada geçiren bir grup gencin başından geçenleri perdeye aktarıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 1968 yılının değişim rüzgarları ortalığı kasıp kavurmaktadır. Bu terk edilmiş kasabanın her yerinde, lanetli Bellows ailesinin gölgesi dolaşmaktadır. Bellows ailesinin lanetli malikanesi, kasabanın uç bölgesinde konuşlanmıştır. Bellows ailesinin en genç üyesi ise Sarah’dır. Genç kızın hayatında var olan sırlar, en korkunç hikayelerden çıkıp gelmiş kadar gizemlidir. Hatta bir grup genç bu sır dolu hikayeleri kitaplaştırmıştır. Ve bu korkunç hikayeler günün birinde ortaya dökülür. Ve her biri teker teker gerçekleşmek üzeredir.

Fragman

Korku Hikayeleri, Scary Stories to Tell in the Dark, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın