Korkuluk

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Korkuluk, kardeşinin intiharının ardında yatan sırrı çözmeye uğraşan genç bir kadının hikayesini beyaz perdeye yansıtıyor.

Orjinal Adı

Curse of the Scarecrow

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Louisa Warren

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kate Lister, Louisa Warren, Cassandra French

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Temmuz 2019

IMDb Puanı

2.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Korkuluk – Curse of the Scarecrow, kardeşinin intiharının ardında yatan sırrı çözmeye uğraşan genç bir kadının hikayesini beyaz perdeye yansıtıyor. June ve Carl, henüz daha çocukken ebeveynlerinin korkunç bir şekilde öldürülmesine şahit olmuştur. Yaşanan bu korkunç olayın etkilerinden yılar boyu kurtulamayan kardeşler, bir daha ailelerini kaybettikleri eve adım atmaz. June ve Carl, geçmişi arkalarında bırakıp hayatlarında yeni başlangıçlar yapsalar da Carl’ın beklenmeyen intiharı her şeyi alt üst eder. June, kardeşinin intiharının geçmişle bağlantılı olabileceğini düşünmektedir. Bu yüzden yıllar önce terk ettiği eve geri döner. Genç kadın, ailesini birer birer kendisinden koparan kötülükten intikamını almak için savaşmaya hazırdır.

Fragman

Korkuluk, Curse of the Scarecrow, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın