Korkunun Sesi

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Korkunun Sesi, Alisa genç bir bayandır ve vefat eden büyük babasından kendisine bir ev kalır. Dedesinin kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini öğrenir.

Orjinal Adı

Echoes of Fear

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Brian Avenet-Bradley, Laurence Avenet-Bradley

Film Oyuncuları

Trista Robinson, Hannah Race, Paul Chirico, Marshal Hilton

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Kasım 2019

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Korkunun Sesi, Alisa genç bir bayandır ve vefat eden büyük babasından kendisine bir ev kalır. Dedesinin kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini öğrenir. Bu ev oldukça ihtişamlı bir evdir ve Alisa bu evi satarak parasını almak ve kendine bir hayat kurmak istemektedir. Evi satışa koymadan önce evde yaşamış olan dedesine ait eşyaları toplamaya karar verir. Evi tek başına toplamak Alisa için oldukça zahmetli olacağından erkek arkadaşı Brandon’dan yardım ister. Ama Brandon bunun için müsait olmadığından Alisa, en yakın kız arkadaşı olan Steph ile birlikte dedesine ait eşyaları toplamak için eve gitmek zorunda kalır. Alisa evi daha önce görmediğinden beraberindeki Steph ile birlikte evin odalarını tek tek dolaşmaya başlar. Evi gezmeye başladıkça bazı gariplikleri sezen bu iki kız arkadaş evde dolaştıkça kayıp ilanlarını içeren gazete yazıları, insan kafatasları ve insan iskeletlerine rastlarlar ve büyük bir şok yaşarlar.

Alisa ve Steph, evde dolaştıkça sadece insanlara ait kemikler bulmakla kalmayacak aynı zamanda büyük bir tehlike içerisine istemeden girdiklerini de öğreneceklerdir. Alisa ve Steph evde geçirdikleri süre içerisinde aniden görünen ve kaybolan insan figürleri, kapı gıcırtıları, duvarda asılı bulunan fotoğrafların aniden yere düşmesi gibi olaylar yaşamaya başlarlar. Evin altında tünele rastlarlar ve bu tüneli incelemeye koyulurlar. Ancak yaşayacakları dehşet dolu anlar henüz yeni başlamaktadır. Kasım ayının son haftasında sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan film, korku ve gerilim dolu sahneleri ile yüreklerinizi ağzınıza getirmeye aday bir yapım.

Fragman

Korkunun Sesi, Echoes of Fear, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın